O mnie

Zawsze lubiłam chodzić po krawędzi. Słowo niemożliwe zostało jakiś czas temu wykreślone z mojego słownika. Przede wszystkim też dlatego, że kobiecie niełatwo jest zrobić karierę i pogodzić ją z macierzyństwem. No ale jak to, ja nie dam rady?

Przekraczałam więc granice wytrzymałości, i nie mówię tu o narażaniu życia w sportach ekstremalnych. Mówię o pracy (obecnie zarządzam dużą firmą), dzieciach (córka i syn), rodzinie (mam na koncie rozwód i kilka nieudanych związków) zapominając tak naprawdę o sobie i swoich potrzebach.

Osiągnęłam mistrzostwo w gaszeniu pożarów, które czasami sama sobie kreowałam. Po co? Dla adrenaliny, dla udowodnienia sobie, że potrafię wyjść z każdej sytuacji.

Moim życiowym doświadczeniem mogłabym obdarzyć kilka osób i pewnie niektóre z nich miałyby dość.

Od mniej więcej roku zastanawiam się jak znaleźć równowagę między pracą, domem, dziećmi, partnerem a zadbaniem o siebie i swoje potrzeby.

Z lepszym lub gorszym skutkiem poszukuję odpowiedzi na pytania: czego tak naprawdę chcę? Gdzie jest ta równowaga, która da mi spełnienie?  Cały czas rodzą mi się nowe pytania i odpowiedzi już znalezione tracą na wartości.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej na temat moich doświadczeń, jak zrobiłam karierę, jeżeli chcesz mi towarzyszyć w poszukiwaniu odpowiedzi na nurtujące mnie pytania to zapraszam do śledzenia mojego bloga.

Isabella Brick